Ювентус постигна очаквана победа с 4:0 над Лече в домакинството си от 28-ия кръг на Серия "А".

"Бианконерите" сломиха съпротивата на своя съперник през второто полувреме, когато паднаха и четирите попадения.

Дел Пиеро: Аз щях да задържа Манджукич завинаги

Хърватинът отбеляза 44 гола в 162 мача за тима

Те бяха дело на Пауло Дибала в 53-ата, Кристиано Роналдо в 62-ата от дузпа, Гонсало Игуаин в 83-ата и Матайс де Лихт в 85-ата минута. Трябва да се отбележи, че гостите играха с човек по-малко от 31-ата минута, когато директен червен картон получи Фабио Лусиони.

С този успех торинци дръпнаха със 7 точки пред втория Лацио, който тепърва има да играе с Фиорентина тази вечер.

Ювентус е единственият кандидат за Раул Хименес

"Бианконерите" опитват да свалят цената на мексиканеца

Кристиано Роналдо пък записа поредно изумително постижение с екипа на "Старата Госпожа". Той вкара на 20-и отбор в Серия А, като не успявал да се разпише единствено срещу Киево през сезон 2018/2019 година. Тогава той пропусна дузпа, а Киево изпадна в Серия Б.През настоящия сезон Роналдо игра в 35 мача за торинци във всички турнири, като отбеляза 26 гола и даде 4 асистенции.

ЮВЕНТУС - ЛЕЧЕ 4:0