82′

Венути влиза на мястото на Бираги.

Снимка 511019

81′

ГОООЛ ЗА ФИОРЕНТИНА! Касерес бележи! Бонучи сбърка. Топката стигна до Бираги, който проби отляво и центрира остро. Касерес успя да засече топката за 0:3.

76′

ГООЛ ЗА ФИОРЕНТИНА! Алекс Сандро си отбеляза автогол. Рибери намери Бираги отдясно. Защитникцът центрира в наказателното поле, където Алекс Сандро засече топката в собствената си врата.

75′

Куаме заменя Влахович.

73′

Кулушевски заменя Маккени.

71′

Киеза проби отдясно и нанесе силен удар, който Драговски изби в корнер.

Снимка 511018

60′

Шут на Маккени от границата на наказателното поле минава над вратата.

57′

Гол на Роналдо е отменен заради засада.

52′

Пулгар заменя Валеро.

47′

Жълт картон за Валеро.

46′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46′

Бернардески заменя Мората.

45′

Начало на втората част.

45+2′

Край на първата част.

45+1′

Бентанкур стреля от далечна дистанция, но не затрудни Драговски.

42′

Шчесни лови слаб удар на Амрабат.

Снимка 511010

37′

Жълт картон за Рибери.

37′

Драговски отрази удар от далечна дистанция на Роналдо.

32′

Пропуск на Роналдо! Португалецът получи топката отляво в наказателното поле, справи се с Миленкович и стреля силно от малък ъгъл, но покрай вратата.

27′

Спасяване на Шчесни! Бонучи допусна грешка. Топката стигна до Касерес, който напредна и намери Влахович. Сърбинът не успя да стреля, но кълбото попадна в Кастровили. Той стреля от средна дистанция, но Шчесни се намеси и успя да избие в корнер.

25′

Валеро получи в наказателното поле и опита удар, който мина покрай вратата.

Снимка 511009

22′

Жълт картон за Бираги.

20′

Данило заменя Рамзи.

16′

Червен картон за Куадрадо.

4′

ГООЛ ЗА ФИОРЕНТИНА! Рибери изведе Влахович зад отбраната на Юве. Сърбинът напредна и с чудесен прехвърлящ удар матира Шчесни.

2′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

Венути

Ювентус приема Фиорентина в мач от 14-ия кръг на Серия "А". Двубоят започва в 21:45 часа на "Алианц Стейдиъм".

"Бианконерите" имат 24 точки и заемат четвърто място във временното класиране, докато "виолетовите" са на незавидната 16-а позиция с едва 11 пункта.

Юве влиза в двубоя след разгромна победа с 4:0 над Парма през уикенда. Тимът има 6 победи и шест равенства от началото на сезона в Калчото и все още не познава загубата.

Фиорентина е в серия от 8 мача без победа в първенството. За последно бе надвит Удинезе на 25 октомври. Оттогава отборът записа 4 поражения и 4 равенства.

Аут за мача са Артур и Мерих Демирал за домакините. Под въпрос остава Джорджо Киелини. Гостите идват без Патрик Кутроне.