Българският младежки национал Антонио Вутов започна като титуляр за Козенца в мач от турнира за Купата на Италия, а в 62-ата минута беше заменен от Аригини. Козенца спечели с 2:1 като гост на Асколи и се класира за втория кръг, където ще бъде гост на Виченца.

Вутов стартира мача като втори нападател, а най-добрата му проява беше в края на първото полувреме, когато преодоля няколко бранители на Асколи и подаде на Андреа ла Мантия, който обаче неуспя да насочи топката в мрежата. Домакините откриха резултата в 62-ата минута, след което треньорът на Козенца предприе смени, едната от които на Вутов. Пет минути преди края на мача Андреа ла Мантия изравни.

Победата за Козенца дойде в 5-ата минута на добавеното време, когато се разписа резервата на българина- Андреа Ариджини. Турнирът стартира с невероятен рекорд за италианските стандарти. Изпадналият от Серия Б в Серия С отбор на Читадела размаза с 15:0 състава от пета лига Рособлу Потенца.

До момента рекордът беше 9:0, като този резултат се е получавал четири пъти, за последно през 1958-а година при успеха на Сампдория над Марзото.