Доскорошният национал Валери Божинов игра в последните двадесетина минути, а тимът му Верона изпусна победата като домакин на Новара от 5-ия кръг на Серия „Б". Срещата завърши 1:1, след което и двата тима продължават без загуба в първенството.

До български сблъсък не стигна, тъй като и привлеченият преди началото на сезона в Новара от Чавдар (Етрополе) младежки национал Иван Вълчанов отново не получи шанс да попадне в групата.

Божинов пък бе на резервната скамейка и се появи в игра в 79-ата минута при резултат 1:0 за неговия отбор.

Верона поведе в резултата още в 4-ата минута с попадение на Рафаел Мартиньо, но допусна изравняване в 84-ата минута, когато 19-годишният ганаец Масауду Аласен реализира за 1:1.

В класирането Верона продължава да заема 4-то място с 9 точки. Започналият с минус 4 точки - Новара, е с 3 точки на 12-ата позиция.