Валентин Антов бързо трябва да забрави представянето си срещу Ювентус, пишат италианските медии след двубоя за Купата на Италия между торинския гранд и Монца.

Българският защитник получи един от редките си шансове да започне като титуляр за Монца, но се представи неубедително и получи ниска оценка за изявите си.

Юве спечели с 2:1, а победното попадение за тима реализира Федерико Киеза, който в 78-а минута финтира Антов по лявото крило, напредна в наказателното поле и с техничен удар прати топката в мрежата.

Вальо Антов след 12 жълти и 1 червен картон: Не беше груб мач!

"Развиваме се в добра посока"

"Антов започна като титуляр, но представянето му бе разочароващо. Той се бори срещу Айлинг Джуниър, получи жълт картон и през второто полувреме заслужаваше да бъде изгонен. Киеза го надигра при втория гол и след това бе сменен от Сенси. Антов бързо трябва да забрави този мач", пише "Монца Нюз".

"Гадзета дело спорт" отбелязва, че Антов е имал вина и за двете попадения на Ювентус и му постави най-ниската оценка - 4,5.