Удинезе допусна втора загуба през сезона в Серия А. В среща от 11-ия кръг "черно-белите" паднаха с 1:2 у дома срещу Торино, но остават на шесто място във временното класиране.

В 13-ата минута Саша Лукич изпусна да изведе гостите напред в резултата, но логичното се случи само 60 секунди след това, когато Алексей Миранчук подаде за Ола Аина и той изпрати топката в левия ъгъл на вратата на Удинезе.

В 21-ата минута Жерар Деулофеу направи сериозен пропуск пред вратата на "биковете", но пет минути след това бившият испански национал се възползва от грешка в защитата и успя да възстанови равенството.

Наполи ще пази върха срещу Рома

Двубоят е от 21:45 часа

В 28-ата минута Валентино Лазаро отново пропусна да се разпише в полза на Торино.

Развръзката в двубой дойде в 69-ата минута. Неманя Радонич подаде за Пиетро Пелегри в наказателното поле и точният удар на нападателя осигури успеха в полза на гостуващия отбор.

Торино е на девето място в класирането в Серия А с 14 точки.

По-късно в неделя са дербитата на кръга в италианското първенство: Аталанта-Лацио и Рома-Наполи.