Удинезе победи с 1:0 Фиорентина в мач от четвъртия кръг на Серия А. Единственото попадение бе дело на Бето още в 17-ата минута.

В 17-ата минута Жерард Деулофеу отне топката отляво, след което намери Бето на празна врата и той отбеляза.

Ювентус финализира сделката за Леандро Паредес

Остава да премине медицински прегледи

През втората част Удинезе държеше ициативата и имаше по-добрите възможности. До нов гол не се стигна и домакините записаха втора поредна победа.

Сампдория и Лацио завършиха наравно 1:1 в друг мач от кръга. Гостите от Рим откриха резултата в 21-ата минута, когато точен бе Чиро Имобиле.

Сампдория стигна до равенството във втората минута на добавеното време на срещата. Маноло Габиадини се разписа и донесе едва втора точка за тима. Това бе и първи гол за "моряците" от началото на първенството.