Торино взе инфарктна, но изключително важна победа с 2:1 над Катаня. По този начин "биковете" се измъкнаха от зоната на изпадащите, за сметка на Болоня.

Роландо Бианки откри за торинци в 82-ата минута, но само 3 по-късно Хорхе Мартинес изравни и хвърли домакинските фенове в ужас. 2 минути преди края обаче Чезаре Натали вкара с шут извън наказателното поле и остави трите точки в Торино.

Сампдория надви Лече с 3:1 като гост и засили "червено-жълтите" към Серия "Б". Джампаоло Пацини откри още в първите секунди, а Антонио Касано реализира две дузпи в 30-ата и 88-ата минути. В 59-ата Фабио Казерта пък вкара почетното попадение за Лече, също от дузпа.

В мач без особено значение и за двата отбора, Наполи и Аталанта завършиха наравно 0:0, като за ремито определено могат да съжаляват домакините, които пропуснаха няколко гола чрез Лавеци и Салайета.