Торино победи Сампдория с 2:1 като гост в мач от 22 кръг на италианската Серия "А".

Домакините започнаха силно двубоя и в 18-та минута излязоха напред в резултата. Маноло Габиадини демонстрира страхотен поглед върху играта, намирайки Франческо Капуто в наказателното поле и нападателят прати топката в мрежата с удар от движение.

Само десет минути по-късно "биковете" изравниха чрез Вилфред Синго, който се възползва от центриране на Мергим Войвода и с глава възстанови равенството.

Гостите стигнаха до пълен обрат в 67-а минута, когато Саша Лукич намери Денис Прат и той отблизо не сгреши за 1:2!

Малко преди края Фабио Куалярела може да изравни, но ударът му мина на сантиметри от гредата.

С победата "биковете" събраха 31 точки и са на 9-то място в класирането, а Сампдория се намира опасно близо до зоната на изпадащите със своите 20 пункта.