Ювентус продължава на 1/4-финалите от турнира за Купата на Италия.

Шампионът не позволи грешка в надпреварата, подобно на голяма част от останалите фаворити за спечелването й.

Старата госпожа се наложи с категоричното 4:0 над градския си съперник Торино, затвърждавайки добрата форма, в която се намира. Това беше седмата победа на състава в последните му 8 мача във всички турнири.

Юве имаше пълно надмощие тази вечер и пропусна да запише дори още по-убедителен успех.

В герой за отбора си се превърна Симоне Дзадза, който заби дубъл във вратата на "биковете". Италианският национал откри резултата в 28-ата минута, а в 52-ата покачи на 2:0.

Пауло Дибала направи преднината класическа в 73-ата минута. Пол Погба (82) довърши омаломощения противник за 4:0.

Торино доигра мача с човек по-малко, след като Молинаро получи червен картон в 50-ата минута.