В последна среща от 14-ия кръг в първенството на Серия "А" отборите на Торино и Дженоа завъртяха боево реми и взеха по точка, завършвайки 1:1.

През първата част двата тима редуваха атака след атака към двете врати, но попадение не падна.

През втората част гостите откриха още в 47-ата минута на двубоя. Тогава атака по лявото крило подета от Марко ди Вайо, премина през Фабиано, който прати кълбото към Марко Бориело и той простреля с плонж стража на домакините.

В 55-ата минута на срещата домакините стигнаха до равенството. Нескопосана намеса на защитата на гостите от Дженоа доведе до опасност пред вратата на Скарпи.

Кълбото стигна до Лана и той от десетина сантиметра пред голлинията не сбърка и с топовен удар я заби в мрежата.

До края на срещата и двата тима пропиляха изгодни възможности. В 76-ата минута Леон центрира, но Бориело и Лукарели се разминаха с кълбото, а бяха останали буквално на сантиметри от голлинията на Серени и трябваше само да вкарат кълбото в мрежата, но не стана.

Лана можеше да се превърне в герой за домакините, вкарвайки в 88-ата минута на срещата, но останал очи в очи с вратаря на гостите не успя да го преодолее.

Така двата отбора приключиха срещата при резултат 1:1.