Асът на ПСЖ - Единсон Кавани няма да подписва с клуб от Серия "А". Агентът на тарана побърза да охлади мераците на тимовете от Италия да купят неговия клиент.

Преди време усилено се говореше, че уругваецът е желан от Ювентус, а напоследък за кандидат за неговия подпис е спряган Милан. Аггентът Карло Анелучи обаче не смята, че на Апенините има клуб, който да може да си позволи да плати необходимите пари за Кавани.

"Юве привлече Манджукич, така че тяхната атака вече е подсилена. Относно Милан? Не мисля, че в Италия има отбор, който да да може да си позволи да плати нужните пари за играч от класата на Кавани.

Освен това Единсон вече ясно обяви какво мисли за бъдещето си. Той е щастлив в Париж и не смята да напуска ПСЖ. Няма какво повече да добавя по въпроса", зяви Анелучи.