КРАЙ НА ДВУБОЯ! ЮВЕНТУС ПОБЕДИ МИЛАН С 4:0 И ГРАБНА КУПАТА НА ИТАЛИЯ!

Ювентус победи Милан с 4:0 във финала за Купата на Италия

Ювентус подчини Милан и грабна Купата на Италия

"Бианконерите" отбелязаха три бързи гола в рамките на едва 10 минути

Дибала отстъпва мястото си на Игуаин

81′

Монтоливо ще доиграе дербито на мястото на Локатели

76′

АВТОГОЛ! Никола Калинич засече центриране от корнер, но вместо да изчисти топката я насочи към собствената си врата, а Донарума просто нямаше какво да направи.

75′

Коща отстъпва мястото си на Бернардески

74′

Жълт картон за Калабрия

68′

Сусо е заменен от Борини

64′

ГОООООЛ! Отново Бенатия!!! След центриране от корнер, негов съотборник успя да играе с топката и дори отправи опасен удар отблизо към вратата, но Донарума изби. При добавката обаче, Бенатия бе безпощаден и се разписа за 3:0.

62′

Кутроне е заменен от Калинич

61′

ГОООООООООООЛ! Дъглас Коща прави резултата 2:0! Футболистът на Ювентус преодоля Донарума с плътен удар от границата на наказателното поле. Вратарят успя да избие топката, но въпреки това тя влетя в мрежата му за втори път.

61′

Дъглас Коща получи жълт картон

56′

ГООООООЛ! Бенатия приближава Ювентус до Купата! Той засече центриране от корнер и отблизо изпрати топката в мрежата за 1:0 с глава.

45′

Начало и на второто полувреме!

45+1′

Край на първата част! Двата отбора се оттеглят на почивка при нулев резултат.

37′

Чудесна намеса и на Донарума. Манджукич бе изпуснат от защитата на Милан и се възползва от освободеното пространство, засичайки центриране, насочено към него. Младият страж обаче изби топката в корнер.

30′

Буфон отново демонстрира класата си, отказвайки Сусо, който стреля отблизо, но вратарят се хвърли и изби в корнер.

22′

Дибала навлезе на скорост в полето на Милан, като не срещна никакви трудности при преминаването през защитата на гостите. Ударът му обаче не представляваше трудност за Донарума, който изби топката.

16′

Дибала опита да изненада Донарума с плътен удар от воле, но топката премина на сантиметри от лявата греда.

8′

Страхотна намеса на Буфон спря връхлитащата топка към вратата му след опасен удар на Кутроне.

1′