Сампдория и Торино не излъчиха победител в първия мач от 23-ия кръг на Серия "А". Двубоят завърши 1:1.

"Биковете" играха по-добре, но трябва да са доволни от точката защото завършиха мача с 9 души и без треньор.

Лукас Торейра откри резултата за домакините в 11-ата минута след изпълнение на пряк свободен удар. В 25-ата минута Африе Акуа възстанови равенството.

Ганаецът бе изгонен в 73-ата минута за втори жълт картон. В 88-ата минута Лоренцо де Силвестри се сблъска с Фабио Куалярела и напусна срещата със счупен нос. "Биковете" бяха извършили и трите си смени и поради тази причини завършиха срещата с 9 души. Треньорът на тима Валтер Мацари също бе изгонен, тъй като се развика на съдията при ситуацията с Де Силвестри.

Сампдория е на шеста позиция, докато Торино е девети.

Торино привлече футболист на Локомотив (Пловдив)