Сампдория и Рома не излъчиха победител в отложен мач от 3-ия кръг на Серия "А". Двубоят на "Луиджи Ферарис" завърши наравно 1:1.

Домакините откриха резултата в продължението на първото полувреме след изпълнение на дузпа. Фабио Куалярела застана зад топката и не сбърка.

През втората част "вълците" натикаха своя съперник в собствената му половина, но така и не съумяваха да вкарат гол. Удар на Флоренци мина покрай вратата. Малко след това Вивиано изби удар на Наинголан.

Трансферът на Един Джеко в Челси под въпрос

Трансферът на Джеко под въпрос, Мончи се намеси

"Аз съм директорът тук и трябва да следя всички показатели"

Така се стигна до 91-ата минута, когато Джеко се разписа след удар с глава при центриране на Антонучи.

В добавеното време Гастон Рамирес получи две отлични възможности да изпълни пряк свободен удар, като първо стреля в стената, а след това и над вратата.

Така Рома остана на пето място с 41 точки, докато Сампдория е шести с 34 пункта.