Националният отбор на Италия постигна лесна победа, броени дни преди началото на Евро 2016.

"Адзурите" надделяха над състава на Финландия в почти тренировъчно темпо.

Бившите световни шампиони се наложиха над опонента си с 2:0, след попадения на Кандрева и Де Роси.

"Скуадра адзура" диктуваше събитията на терена и откри резултата в 27-ата минута, когато Антонио Кандрева бе точен от дузпа.

Футболистът на Лацио остава все така несигурен за бъдещето си в клуба, а същевременно и все по-настойчив при изявите си с представителния тим на страната.

Това определено е комбинация, която предполага, че той може да напусне съвсем скоро Вечния град.

Кандрева се отчете и с асистенция в 71-ата минута, когато качи топката на главата на Даниеле де Роси, който от границата на малкото наказателно поле реализира за крайното 2:0.