С гол от дузпа на Пауло Дибала отборът на Рома победи Торино с 1:0 като гост и се изкачи на трето място в класирането на италианската Серия А.

Аржентинецът се разписа от бялата точка още в 8-а минута и това попадение се оказа единствено в мача.

"Вълците" събраха 53 точки и влязоха в топ 4, възползвайки се от грешните стъпки на миланските грандове Милан и Интер в кръга.

Верона запази шансове за оставане в елита след драматична победа с 2:1 у дома срещу Сасуоло.

Аржентинският нападател Адолфо Гаич вкара победния гол в добавеното време. Верона губеше с 0:1 след гол на Харуи, но направи обрат в заключителните минути, като Чекерини изравни в 84-а минута, преди Гаич да донесе едва петата победа за тима през сезона. Верона остава на 18-о място с 22 точки на 4 от 17-ия Специя.

Специя и Фиорентина завършиха 1:1 в мач от 29-ия кръг на Серия А