Рома и Интер постигнаха сравнително лесни победи над новаците, съответно над Монца и Кремонезе в четвъртия кръг на Серия А.

Пауло Дибала вкара два гола, за да изведе Рома до победата с 3:0 над Монца, докато Интер без контузения Ромелу Лукаку спечели с 3:1 над Кремонезе.

Дибала отбеляза прекрасен гол в 18-ата минута след асистенция на Тами Ейбрахам, за да удвои преднината в 32-ата минута за радост на феновете. Ибанес оформи победата на Рома в 61-ата минута за трета победа в първите четири кръга. Отборът е на върха в таблицата с 10 точки.

Сасуоло и Милан направиха 0:0 в Серия А

Милан се издъни срещу Сасуоло

"Росонерите" трябва да са благодарни на вратаря Майк Манян

На "Сан Сиро" пък Хоакин Кореа откри резултата в 12-ата минута, Никола Барела покачи на 2:0 в 38-ата минута, а след това в 76-ата минута асистира на Лаутаро Мартинес за 3:0. Давид Окереке вкара почетния гол за гостите в 90-ата минута.

Така Монца и Кремонезе вече имат 4 поражения от 4 мача.