Бенасер заменя Билия.

70′

Удар с глава на Коларов минава покрай дясната греда на Милан.

69′

Спасяване на Лопес! Романьоли стигна до отскочилата топка в наказателното поле и нанесе удар, който вратарят на Рома отрази.

67′

Удар на Сусо е блокиран.

64′

Жълт картон за Билия.

63′

Пьонтек влиза на мястото на Пакета.

59′

ГООООЛ ЗА РОМА! Дзаниоло бележи. След рикошет топката стигна до Дзаниоло малко зад линията на наказателното поле. Младокът не се подвоуми и с великолепен удар не остави шансове на Донарума.

55′

ГОООЛ ЗА МИЛАН! Тео Ернандес изравни резултат. Защитникът получи топката на пеналта и с удар по земя в долния ляв ъгъл вкара за 1:1.

53′

Антонучи влиза на мястото на Пероти.

52′

Калабрия заменя Конти.

51′

Удар с глава на Смолинг след центриране от корнер минава над вратата.

49′

Жълт картон за Мусакио.

47′

Пасторе преодоля съперников защитник и нанесе удар, който бе безкрайно неточен.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първата част.

42′

Спасяване на Донарума! Пасторе получи хубав пас и стреля от средно разстояние в долния десен ъгъл, но вратарят се справи.

41′

Жълт картон за Манчини.

38′

ГООООЛ ЗА РОМА!!! Джеко бележи. Коларов центрира от корнер на първа греда, където топката бе продължена за босненския нападател, който с глава я прати във вратата.

37′

Спасяване на Донарума! Вратарят се намеси отлично след удар на Дзаниоло и изби топката в корнер.

34′

Ново спасяване на Лопес. Този път испанският вратар се намеси блестящо след удар от границата на наказателното поле на Сусо.

29′

Спасяване на Лопес! Чалханоглу получи топката на границата на наказателното поле и нанесе силен удар, но вратарят на Рома се справи.

18′

Удар от воле на Пасторе минава покрай вратата.

16′

Гол на Пакета е отменен заради засада.

12′

Пропуск на Леао! Нападателят получи отличен пас в наказателното поле и стреля в долния десен ъгъл, но Лопес демонстрира отличен рефлекс и спаси.

10′

Без опасни положения в началните минути на срещата.

1′

18. Ребич

Рома приема Милан в мач от 9-ия кръг на Серия "А". Срещата на "Олимпико" е с начален час 19:00. И двата тима не се представят на ниво от началото на сезона. "Вълците" са шести с 13 точки, докато "росонерите" заемат едва 12-о място с три точки по-малко.

През седмицата тимът на Пауло Фонсека завърши 1:1 срещу Гладбах в мач от Лига Европа. В същото време Милан не успя да победи Лече в дебюта на новия си треньор Силвио Пиоли.

Рома осъществява повече от изненадващ трансфер

"Вълците" взимат свободен агент

Домакините имат сериозни кадрови проблеми. Аут за мача са Брайън Кристанте, Амаду Диавара, Никола Калинич, Джъстин Клуйверт, Хенрих Мхитарян и Лоренцо Пелегрини. До последно под въпрос ще са Давиде Дзапакоста и Дженгиз Юндер.

"Росонерите" няма да могат да разчитат единствено на Матия Калдара.