Още една голяма трансферна сага е на път да приключи. Суперзвездата на Палермо Хавиер Пасторе от следващия сезон ще облече екипа на английския гранд Челси, твърдят италианските и английските медии. Президентът на сицилианците Маурицио Дзампарини призна, че клуб от Острова е предложил 45 милиона евро за Пасторе, което е съвсем близо до исканите от него 50 милиона.
"Челси? Много вероятно, но има и други отбори, които го искат. Не искаме други играчи като част от сделката, тъй като не можем да си позволим да плащаме техните големи заплати."
"Рома? Те до този момент дори не са и били близо до Пасторе. В началото имаше само интерес, но по-късно решиха да вземат Ламела."
"Причините заради които го продаваме? На първо място той иска да играе в голям клуб. Освен това Палермо ще получи отлична финансова компенсация. Това е", сподели вице-президентът на италианския клуб Гилемо Микеле.
hristos
на 24.07.2011 в 15:31:12 #2Жалко, жалко , втора голяма звезда напуска калчото, а и много ми се искаше да го видя в Рома( както и Алекис Санчес).От триото Пасторе-Ламела-Рики Алварес, Пасторе има предимството, че вече се е доказал в Европа, доакто другите двама са под съмнение,няма да са първите южноамерикански таланти които се провалят в Европа.
Duffer
на 24.07.2011 в 15:11:10 #1Не съм му гледал нито един мач.