Италианският гранд Интер записа нов неубедителен мач в Серия "А", под ръководството на новия си треньор Франк де Бур.

"Нерадзурите" разочароваха феновете си, като в продължение на 72 минути губеха в резултата от госта си Палермо, а в крайна сметка все пак се добраха до изравнителния гол, в края на двубоя.

Българинът Ивайло Чочев изигра цял мач за гостите, като и за двата тима точката бе първа в шампионата, след като загубиха откриващите си мачове в първенството.

Чочев се отличи с нелошо изпълнение на пряс свободен удар в 68-ата минута, но топката мина над вратата на Интер.

Палермо поведе в 48-ата минута с гол на Андреа Рисполи, но домакините от Интер успяха да изравнят в 72-ата минута чрез Мауро Икарди.

Интер пропиля шанс за отбелязване на гол в 43-ата минута, когато Гари Медел пропусна целта, но за сметка на това в началото на второто полувреме, Андреа Рисполи се разписа за 1:0 за Палермо, оставяйки Самир Ханданович безпомощен.

Домакините вложиха много усилия, за да изранят и успяха в 72-ата минута, когато Мауро Икарди бе точен за 1:1. Икарди наскочи защитата на Палермо и засече топката след пас на Антонио Кандрева.

Самият Кандрева можеше да донесе победата на Интер в добавеното време, но стреля край дясната греда на вратата на гостите.