Отборът на Палермо продължава да няма нито една победа на сметката си в италианското футболно първенство.

Феновете на тима остават все така разочаровани от любимците си, които са напълно неузнаваеми през настоящия сезон.

Сицилианският състав едва не регистрира третото си поражение в кампанията до момента, но все пак стигна до точката срещу домакина си Кротоне.

Двубоят между двата състава завърши при резултат 1:1.

Точен за Кротоне беше Трота, откривайки резултата в 24-ата минута, но в средата на второто полувреме Несторовски донесе точката на гостите.

В другите срещи от кръга, завършили преди 18:00 часа, Сасуоло надделя над Дженоа с 2:0, Торино и Емполи не успяха да си отбележат гол, а Каляри разгроми Аталанта с 3:0, като Бориело реализира две от попаденията за победителите.