Парма продължава с ужасяващото си представяне от началото на сезона. Тимът все още е сред изпадащите тимове, като днес не успя да победи и тимът на Чезена.

Българинът Валери Божинов бе сред титулярите и изкара на терена близо 80 минути, но не успя да помогне на тима си да стигне до победата. Най-чистата ситуация се оказа точно в актива на Божинов, когато той бе изведен очи в очи с Антониоли, но главния рефер вдигна засада.

Всичко най-интересно иначе се случи през първата част, когато паднаха головете. Богдани изведе Чезена напред в резултата в 18-ата минута, а Джакардо в 28-ата минута изравни.

В друг от най-интересните мачове Палермо сътвори истинско голово шоу  разби Болоня с 4:1. Пасторе, Иличич, Пинийя и Бачинович вкараха за домакините, а Марко Ди Вайо върна едно попадение за Болоня.

Съставът на Удинезе пък също постигна изключително важен успех над Бреша с 1:0, като голмайстор стана ветерана в състава на Удинезе Бернардо Коради.

В последните два мача от ранната програма в италианската Серия "А" днес пък Наполи завърши 1:1 с Катаня, като головата машина Кавани продължи да бележи и в този двубой. Сампдория пък закотви Фиорентина на дъното след победа с 2:1.