Нищо ново! Милан отново не успя да победи в Италия. "Росонерите" записаха първо равенство през този сезон, след като стигна само до 1:1 при гостуването на Торино от 8-я кръг на Серия "А". Резервата Карлос Бака откри в 63-ата минута, но десет минути по-късно Даниеле Базели изравни., като и за двамата това са четвърти голове през сезона в калчото.

Домакините излязоха с най-доброто, докато гостите имат проблеми, а Синиша Михайлович бе заложил на 4-3-3. Въпреки това първите 68 минути "росонерите" търсеха победата и гола, който все пак падна в 63-ата минута. Андреа Бертолачи нахлу отляво и подаде на Бака, който бе заменил Луис Адриано преди минути. Националът на Колумбия пое топката и с мощен удар бе точен.