Отборът на Наполи завърши 1:1 като гост на Лече и засили съперника си към Серия "А". Инасио Пия изведе неаполитанците напред в 33-ата минута. Само 10 по-късно Лече изравни. Автор на гола стана Дзанкета, реализирал дузпа, която бе изключително спорна. През втората част до нови голове не се стигна.

Наполи е на 13-о място с 43 точки. В същото време Лече остава на предпоследното 19-о място с 29 точки. Отборът на наставника Де Канио изостава на 2 точки от първия тим над чертата - Торино.

В битката за оцеляване Торино и Болоня завършиха също 1:1. Алесандро Росина изведе Торо напред с гол от дузпа в 37-ата минута. В 86-ата голмайсторът на Серия "А" Марко Ди Вайо донесе изключително важната точка на своя тим също от дузпа.

Торино има 31 точки и е над чертата. Болоня е с точка повече и е плътно зад своя съперник.