В среща от 21-ия кръг в първенството на Серия "А" Наполи постигна домакинска победа над Удинезе с 3:1.

Двубоят започна много добре за домакините, след като Сапата си вкара автогол в 3-ата минута. Гостите реагираха мигновено и само след пет минути Пепе възстанови статуквото на терена.

В 36-ата минута Паоло Канаваро бе изгонен, но гостите не съумяваха да отбележат попадение.

През втората част и играчите на терена се изравниха, след като и голмайсторът на Удинезе в този мач Пепе бе изгонен в 60-ата минута на срещата.

Интересните моменти не свършиха с тези ситуации. Наполи се раздвижиха и в рамките на две минути вкараха два гола.

Лавеци реализира в 74-ата и 75-ата минута на срещата и даде трите точки на неаполитанците.