Отборът на Наполи записа втората си победа за сезона, след като в ранния неделен двубой разби като гост Чезена с 4:1. Отличен двубой за неаполитанци изигра Едисон Кавани, който се появи на терена през втората част и наниза 2 попадения.

Иначе след нулевото първо полувреме домакините откриха резултата в 48-ата минута чрез Пароло. Ударът за гостите бе двоен, защото наставникът им Валтер мадзари бе изгонен от резервната скамейка.

Въпреки това Наполи се вдигна и наложи тотален настиск, който доведе до желания резултат. 18 минути преди края Лавеци изравни резултата, а малко след това хамшик от дузпа направи 1:2. До края на срещата имаше време за резервата Кавани да вкара два гола, с които да оформи крайното 1:4.

Благодарение на успеха Наполи събра 8 точки на сметката си, колкото има и четвъртия в класирането Милан.