Ювентус ще бъде без звездата си Милош Красич в дербито срещу Милан тази събота. Дисциплинарната комисия на италианската футболна федерация наказа сърбина за два мача, заради симулацията му по време на двубоя с Болоня в миналия кръг.
Красич изпроси дузпа за своя отбор, която обаче бе пропиляна. От СК се самосезираха и наложиха тежко наказание на крилото за неспортсменското му поведение.
Ювентус ще обжалва решението на комисията, но е малко вероятно тя да промени становището си.
1986
на 26.10.2010 в 22:33:36 #8Юве много изгубиха с това наказание на Красич, доста беди щеше да навлече на росонерите по фланга, жалко.
A*C*M
на 26.10.2010 в 20:29:16 #7успокойте се врагът е друг
trancemotion
на 26.10.2010 в 19:34:47 #6миланския остроумник като е такъв тарикат да каже кога последно са наказвали някой за симулация особено преди такъв голам мач?! А боклуци като Робиньо, които се тътрят по терена, едва ли симулират по малко? Или пък роденият във вечна засада Пипо
На него тогава май трябва за му забранят футбол доживот 
4oKuTo
на 26.10.2010 в 19:29:09 #5Голяма простотия. Симулациите винаги са били част от играта. Колко подобни наказания е имало досега? Сега гори най-добрия играч на Ювентус за един от най-важните мачове.
trancemotion
на 26.10.2010 в 19:25:31 #4Футболист като Красич го ритат 80 % от мача!!! Да не забравяме каква беше играта срещу него в последните мачове от първенството срещу Каляри, Интер и Лече особенно, където изпроси поне на 2ма жълти картони при интервенция срущу него и то напълно заслужено! Е при толкова много ритане нормално в даден момент да стане рефлекс, по добре да се метнеш отколкото да ти строшат краката нали така било то в пеналта или не?!
Глупаво е да се симулира, но едвали Красич го прави умишлено нонстоп! Паднал и толкоз, останалото го преценява съдията...А силно се съмнявам в случея съдията също да е наказан, както би било логично! А дали федерацията нямаше да подмине случея ако предстоящия мач беше с Бари например, а не с МИЛАН, това също е интересно да се отбележи!!!
maldinesta
на 26.10.2010 в 19:15:25 #3Двата торински боклука защо се изказват неподготвени?
Не два, а 4 мача трябваше да отнесе сръбското мекере. Да не говорим колко смешна бе дузпата.
Такива даваха само по времето на Моджи, а по-късно и на отборчето на Коня.
Juventus 1897
на 26.10.2010 в 18:35:00 #2Дейба и мафиотските пипала на Миланските клозетни отбори...на всеки мач има симулации, всяка втора дузпа е симулация..Не го оправдавам Красич ама точно в този момент сиизмислиха причина да отстранят най-добрия за да продължи тикането им към титлата
Противна работа 
1986
на 26.10.2010 в 16:27:55 #1Другия път ще знае.