Наставникът на Интер Жозе Моуриньо не пропусна да похвали Златан Ибрахимович и Жулио Сезар след вчерашната победа с 3:1 като гост на Торино.

„Много трудно се играе 90 минути особено срещу такъв организиран тим като Торино. Ние обаче бяхме по-силният тим, можехме да вкараме още голове. Трябва да призная, че имаше моменти, в които домакините играха по-добре от нас. Масимо Морати плаща на Сезар, за да прави такива невероятни спасявания, като тези в последните 15 минути, а не за да ходи на почивка. Новата атака на Интер – Мансини, Адриано и Ибрахимович – прави чудеса както в Серия А, така и в Шампионската лига. За мен чисто тактическите неща не са от значение, важен е принципът на игра. Виждам, че в Италия много се приказва за тактическа постройка. Но аз предпочитам да наблягам на качеството на работа и общия подход на всеки един футболист към играта. Ибрахимович изигра три страхотни мача през тази седмица, надявам се, винаги да се справя по този начин. Адриано е много талантлив, а според мен работата, която свърши срещу Торино за тима, е много по-важна от гола му срещу Панатинайкос”, коментира наставникът на Интер.