Милан победи Дженоа като гост с 3:0 в мач от 15-ия кръг на Серия А. Така новият треньор на домакините Андрий Шевченко записа поражение от отбора, в който стана легенда.

Златан Ибрахимович "стартира" доминацията в 10-ата минута с красив гол от свободен удар, след което на сцената излезе бразилецът Жуниор Месиас, който за първи път бе титуляр на "росонерите" в Серия А и се завърна с два гола в 45-ата минута и 61-ата минута на мача.

Интер победи Специя в Серия А, Рома загуби от Болоня

Интер с нова победа, Рома капитулира в Болоня

Сблъсък между приятелите Моуриньо и Мхайлович

Месиас донесе драматична победа на Милан при гостуването на Атлетико (Мадрид), за да запази шансовете за класиране на осминафиналите.

В друг мач, Наполи пропусна преднина от 0:2 срещу Сауоло, за да се задоволи с крайното 2:2.

Равенството означава, че Наполи остава първи с 36 точки, но сега Милан има 35 на второ място, а Интер е трети с 34 точки.