Милан допусна грешна стъпка в 29-ия кръг на Серия А. "Росонерите" завършиха 1:1 срещу Сампдория на "Сан Сиро".Гостите играха дълго с 10 души и до почти до края водеха в резултата.

Така Милан събра 60 точки на второто място - на пет зад Интер, който обаче има и два мача по-малко.Трети е Ювентус с 55 пункта, също с два мача по-малко от "росонерите". Сампдория остава в средата на класирането.

Самп поведе в 57-та минута, когато Теор Ернандес допусна фрапантна грешка, давайки топката на Куалярела и той прехвърли излезлия напред Донарума за 0:1.

Милан предлага по-добра оферта на Джанлуиджи Донарума

Милан предлага по-добра оферта на Донарума

До моментът Мино Райола настояваше клиентът му да подпише само за един сезон

Само две минути по-късно гостите останаха с човек по-малко след като Адриан Силва получи втори жълт картон.

Домакините успяха да изравнят в 87-ата минута. Ибрахимовичз започна атака и намери Хауге и прати технично топката в опразнения далечен ъгъл за 1:1.