С късен гол на Лука Тони Фиорентина спечели с 1:0 като гост на Катания в мач от 24-ия кръг на италианската Серия “А”. Наказаните с лишаване от домакинство до края на сезона сицилианци приеха "виолетовите" в Римини, като двубоят бе без публика. Срещата отиваше към реми, когато националът с глава в 87-ата минута бе точен. От 58-ата минута Катания бе с 10 души, след като Минели получи втори жълт картон за хващане на Тони за фланелката.

Лацио надделя над Торино с 2:0 с попадения на Горан Пандев. Накрая защитникът Гулиелмо Стендардо можеше да направи резултата красически, но по-важното е, че отбраната не е получила гол вече 363 минути.

С разочароваща игра Палермо завърши 1:1 на "Ренцо Барбера" срещу Киево. Сицилианците не могат да спечеля вече трето поредно домакинство, последния им успех тук е на 14 януари срещу Удинезе (2:0).

Сампдория вгорчи дебюта на Клаудио Раниери начело на Парма. Спецът почна с 0:1 срещу Брага за Купата на УЕФА, сега същият резултат се получи и срещу генуезците. Куалярела бе точен за гостите, а в 76-ата минута Волпи пропусна да направи 2:0, след като от дузпа уцели стълба.

Асколи и Удинезе си разделиха по едно полувреме за 2:2. Мачът се игра без публика, а гостите водеха на почивката с комфортното 2:0, след голове на Якуинта (35) и Барето (41). През втората част Сончин (58, 69) спаси точката за домакините.

Реджина и Аталанта също не излъчиха победител. Аморузо изведе калабрийците напред в 63-ата минута, но в 74-ата след фаул, изпълнен от Дони, Ландзаро си отбеляза автогол. В 89-ата минута Милиачо от гостите от Бергамо получи червен картон.