Лече разгроми Торино с 4:0 в двубой от 22-ия кръг на италианската Серия "А". Така новакът в елита постигна първа шампионатна победа у дома за сезона, като в предишните 10 срещи беше записал 5 ремита и 5 загуби.

Алесандро Дейола откри резултата още в 11-ата минута, разписвайки се с мощен шут от далечно разстояние след заучено изпълнение на корнер.

Маурицио Сари: Да оставя Дибала на пейката си беше богохулство

Наставникът аргументира решението си с наличието на много силни нападатели

В 19-ата минута Антонин Барак също показа силата на своя изстрел, удвоявайки преднината на домакините.

В 64-ата минута резултатът стана клсически след топовен удар дело на Филипо Фалко. Топката беше насочена точно под напречната греда.

Крайното 4:0 оформи Джанлука Лападула в 78-ата минута от дузпа, свирена за фаул на Глейсон срещу Евген Шахов.

В добавеното време "биковете" вкараха гол, който за тяхно нещастие не беше зачетен.