Интер победи Парма с 2:1 като гост в последен мач от 11-ия кръг на Серия "А" и се изравни по точки на върха на класирането с Палермо.

Двубоят бе много оспорван и непредсказуем, но в крайна сметка по-голямата класа на "нерадзурите" си каза думата.

Златан Ибрахимович откри резултата в 15-ата минута, но Парма изравни десет минути по-късно.

През втората част двата отбора направиха пропуски и срещата вървеше към логично реми, когато Хулио Круз се измъкна зад защитата на "пармалатите" и отнесе трите точки към Милано.

Гостите завършиха мача в намален състав, след като в края на срещата авторът на първото попадение за Интер Ибрахимович, си изпроси два жълти картона в рамките само на две минути и потегли към съблекалните преждевременно.