семиолиКиево и Реджина завършиха при равен резултат - 2:2 срещата по между си  от 1/16 финалите на турнира за Купата на Италия благодарение на два късни гола.

Датският полузащитник Ники Били Нилсен и защитникът Палмиро Ди Дио дадоха добър аванс на домакините с попадения в 26-та и в 37-та минута.

След почивката обаче Киево се хвърли напред и влезлият като резерва нигерийски нападател Виктор Обиня си спечели дузпа в 75-та минута. Той я реализира за 1:2, а пет минути преди последния съдийски сигнал Паоло Самарко изравни за 2:2.

Домакините от Реджина се опитаха да привлекат повече публика на стадиона, като предложиха специална оферта - всеки зрител получи по един сандвич към билета си на цена от 7 евро. Въпреки това на стадиона дойдоха едва около 2000 души.

В по-късните срещи Милан приема втородивизионния Бреша, Палермо гостува на Сампдория, а Рома играе с Триестина от Серия "В". В четвъртък Интер гостува на Месина, а Наполи приема Парма.

голмайстори: 1:0 Ники Били Нилсен (26), 2:0 Палмиро Ди Дио (37), 2:1 Виктор Обиня (75-от дузпа), 2:2 Паоло Самарко (85)