Отборът на Интер не успя да победи наглед непретенциозния си гост Киево, завършвайки наравно - 0:0 в среща от 34-ия кръг на италианската Серия "А".

Нещо повече - при малко по-голяма доза късмет в края, въпреки че бе надигран през по-голямата част от мача, съставът от Верона можеше да потегли за дома с пълен точков актив, но рамката на вратата, пазена от Ханданович, имаше последната дума.

Иначе до 25-ата минута домакините можеха да водят с 2:0, ако не бяха пропуските на Икарди и Паласио.

Въпреки видимото превъзходство на "нерадзурите" до промяна в резултата, в рамките на първите 45 минути, така и не се стигна.

На старта на второто полувреме Интер все още притежаваше инициативата, но малко по малко я предостави в краката на съперника и едва не си изпати.

Първо Палоски можеше да открие резултата, ако не беше блестящата намеса на Ханданович, а в самия край на срещата Бираги едва не счупи напречната греда на вратата на домакините, при последната акция за тима си в срещата.

Така Интер остава на едва 9-ата позиция във временното класиране и съвсем скоро може да каже звучно "чао" на Европа, ако задържи формата си. Киево заема 13-ата позиция в таблицата.