Интер загуби от Аталанта в приятелска среща с 2:3, съобщава клубния сайт на "нерадзурите".

Аталанта изравнява резултата на два пъти, а в крайна сметка стигна до победата с отбелязан гол в последната минута на двубоя.

На разположение на Роберто Манчини бяха Естебан Камбиасо, Хулио Рикардо Круз и Алваро Рекоба, които се включиха в отбора, след лечението на контузии.

Николас Бурдисо откри головата сметка за Интер след като вратарят на Аталанта Иван отрази шут на Златан Ибрахимович от пряк свободен удар в последната минута на първото полувреме.

Само 12 минути след подновяването на играта Аталанта изравниха резултат чрез Сончин в 57-ата минута.

Луиш Фиго изведе отново "нерадзурите" напред в резултата в 66-ата минута.

Бурдисо си вкара автогол и възстанови равенството на терена в 82-ата минета на срещата.

В последната 90-ата минута на двубоя при контраатака на Аталанта Сончин даде перфектен пас на Ферейра, който реализира последното и победно попадение в мача.

Така Аталанта се наложи над Интер с 3:2.