Интер победи като гост с 3:1 тима на Торино и запази водачеството в италианския шампионат.
Първото полувреме започна с надмощие на гостите и в 24-ата минута Адриано откри резултата. Бразилецът вкара след пас на Майкон и отбеляза с глава.

През втората част паднаха още три гола. Домакините стигнаха до равенството в 58-ата минута с гол на Стефано Фиоре, но само две минути по-късно Златан Ибрахимович отново изведе "нерадзурите" напред в резултата. В 83-ата минута вратарят на домакините Кристиан Абиати беше изгонен, а крайният резултат беше фиксиран от Марко Матераци вкарал гол от дузпа в 85-ата минута.

Това е 12-та поредна победа в първенството на Интер.

Емполи победи предпоследния Парма с 2:0 в изтеглен мач от 19-ия кръг на италианското футболно първенство и се изкачи на шесто място във временното класиране с 25 точки.

Домакините доминираха през по-голямата част от мача и заслужено достигнаха до успеха.
Андреа Раджи изведе Емполи напред в средата на първата част, а Давиде Матеини реши всичко в мача с второ попадение 13 минути преди края.

Гостите завършиха мача с човек по-малко след червен картон на Фернинанд Коли в 57-ата минута.

Така Парма записа десети пореден мач без победа. За последно тимът спечели мач от Серия А на 29 октомври срещу Аталанта с 3:1, а след това регистрира пет равенства и пет загуби и