Интер постигна измъчено домакинско равенство срещу Каляри в мач от 13-ия кръг на Серия А. Двата отбора завършиха 2:2, след като „нерадзурите" губеха с 1:2 осем минути преди края на мача. След автогол обаче, Интер се добра до точка.

По този начин миланският гранд пропусна да се доближи максимално до лидера Ювентус, който снощи направи 0:0 с Лацио.

Срещата започна отлично за домакините. В 10-ата минута Касано центрира към Родриго Паласио, който с глава откри резултата.

След попадението гостите натиснаха и логичното се случи в 43-ата минута. Андреа Косу асистира майсторски към Марко Сау, който изравни за 1:1.

Каляри  продължи да играе като равен с равен с Интер. В 66-ата минута, гостите можеха да излязат напред в резултата след като Пинила нацели гредата. Секунди по-късно обаче, неговият съотборник Сау бе точен и направи резултата 1:2.

Интер опита да вземе нещата в свои ръце, но атаките така и не даваха резултат. В 82-ата минута „нераздзурите" извадиха късмет, след като Давид Астори си заби нелеп автогол, правейки резултата 2:2.