Интер зарадва най-после изстрадалите си в последно време фенове. „Нерадзурите" постигнаха изключително ценна, но и изтрадана победа като гост над Киево с 2:0. Това бе първи успех на Интер за последните 7 мача.

В 14-ата минута, след центриране от корнер, Ачерби игра с ръка в опита си да спре Лусио. Съдията Мацолени посочи бялата точка.

Диего Милито застана зад топката. Неговият удар обаче бе спасен от вратаря Сорентино. Четири минути по-късно, Уейсли Снайдер можеше да открие резултата, но нацели гредата. Последва абсолютна доминация на гостите. Първото попадение падна чак в края на мача.

В 87-ата минута Уесли Снайер подаде към Валтер Самуел, който безпогрешно разтреля вратата на домакините. В 90-ата минута Диего Милито пък удвои преднината след изстрел с глава.

След този мач, Интер е на 6-ото място, Киево пък са 9-ти.