Интер спечели гостуването си на Парма и затвърди 3-ата си позиция в шампионата на италианската Серия "А".

Първите минути бяха за домакините, а още в началото Куцка стреля с глава от добра позиция, но топката мина над вратата. "Дуковете" пропуснаха още по-добро положение в 20-ата минута, когато Жервиньо се освободи отляво в наказателното поле и със силен удар разтресе горната греда.

Интер отговори с положение на Иван Перишич, който останал сам срещу вратаря, не успя да го преодолее.

Малко след началото на второто полувреме хърватинът намери Икарди в наказателното поле, но ударът с глава на голмайстора мина до вратата. Десетина минути по-късно гол на "нерадзурите" бе отменен след намесата на ВАР, тъй като се видя, че Д'Аамброзио играе с ръка.

В 79-ата минута гостите вкараха! Наинголан изведе Лаутаро Мартинес в наказателното поле, той надбяга пазача си и с мощен удар прати топката във вратата - 1:0!

До края на срещата Интер на няколко пъти можеше да удвои преднината си, но Весино не успя да намери мрежата на празна врата, а удар на Брозович попадна в гредата.