Беневенто очаквано отстъпи при домакинството си на Интер в среща от 7-ия кръг на Серия "А".

Гостите се наложиха с 2:1, като поведоха за кратък период от време с две попадения разлика, но след това позволиха отпускане в редиците си, което можеше да им струва скъпо.

Снимка 315439

И двата гола за състава от Милано бяха реализирани в рамките на само 3 минути, като авторът им беше един и същ - Марсело Брозович.

Той бе точен първо в 19-ата, а след това и в 22-ата минута от срещата.

Д'Алесандро стъписа отбраната на съперника 120 секунди преди почивката, разписвайки се за 1:2, като по този начин изненадващо върна състава си в срещата и в борбата за точката в нея.

Снимка 315438

Това така и не се случи, като в рамките на вторите 45 минути нови попадения не бяха отбелязани.

"Нерадзурите" започнаха отлично сезона и имат шест победи и едно равенство, които ги изкачиха на второ място в класирането само на две точки от Наполи и върха.

Наполи запази върха в Италия, головата серия на тима няма край

"Небесносините" вкараха "само" 3 на Каляри

От друга страна новаците от Беневенто са трагични, като имат седем поредни загуби с голава разлика 2:18.