Футболът в Италия се завърна. След 103 дни пауза и подготовка, срещите от Серия "А" официално бяха подновени.

Битка в Торино сложи началото на всичко и ще повлече след себе си и останалите срещи от шампионата на страната.

Торино и Парма не се победиха в отложен мач от 25-ия кръг на първенството, завършвайки наравно - 1:1.

Юве на Сари е апатичен, бездушен и анемичен

Затова феновете са притеснени и се отдръпват от Маурицио

В двубоя имаше всичко - емоция, вълнение, отношение и уважение между отделните състезатели, като празнуването на попаденията бе сдържано и с респект към утвърдилите се напоследък световни социални тенденции.

Снимка 484570

Източник: Twitter

В 15-ата минута Н'Кулу, с глава, даде преднина на тима си. В 31-ата Юрай Куцка възстанови равенството.

Малко след подновяването на играта през второто полувреме "биковете" получиха правото да изпълнят дузпа.

Андреа Белоти пропусна, а до края на срещата никой от двата отбора не стигна до победен гол.