Интер победи с 3:0 като гост Емполи в мач от 31-ия кръг на италианската Серия "А". Футболистите от Милано се изкачиха на пето място в класирането с актив от 54 точки, докато Емполи е на 15-та позиция с 32 пункта.

През първото полувреме двата отбора не създадоха много възможности за гол. Галярдини и Кореа имаха шансове да изведат Интер напред, но пропуснаха.

Три минути след подновяването на играта Ромелу Лукаку откри резултата. Белгиецът комбинира с Брозович и с плътен удар преодоля перизан.

Интер нанесе втори удар в 76-ата минута, когато отново точен бе Лукаку. Класическото 3:0 оформи Лаутаро Мартинес в 88-ата минута. Аржентинецът бе изведен сам срещу вратаря от Лукаку и с диагонален удар се разписа.

Лацио - Торино 0:1 в Серия А