Старши треньорът на Ювентус Дидие Дешан изненадващо изрази задоволството си от играта на българския нападател Валери Божинов срещу Тревизо.  Националът игра едно полувреме, заменяйки след почивката Марко Маркиони.

"Направих нужните смени, защото очаквах, че тези, които ще влязат в игра, ще помогнат на отбора. В тази насока Божинов се справи добре в мача.

Като цяло през второто полувреме играехме по-агресивно и създадохме доста повече положения за гол. В крайна сметка обаче и единият гол ни носи три точки", коментира Дешан.

След срещите от 28-ия кръг на втора дивизия Ювентус събра 52 точки и увеличи на 3 точки преднината си на върха на класирането пред Наполи, който направи 0:0 като домакин на Виченца.