Нападателят на Ювентус Александро Дел Пиеро се разписа при победата над Бари с 4:2. Попадението бе по-специално за Алекс, който днес изигра мач №500 за "старата госпожа".

Дел Пиеро започна сред титулярите, а на резервната скамейка отново остана българинът Валери Божинов.

Още в 1-ата минута гостите изненадващо поведоха в резултата, след като Санторуво принуди стражът Миранте да вади топката от мрежата.

След попадението футболистите на Юве запретнаха ръкави и до почивката обърнаха развоя на срещата. Първо Давид Трезеге бе точен в 34-ата минута след асистенция на Дел Пиеро.

Малко преди почивката Недвед, който се завърна след наказание от 5 срещи направи 2:1. В 67-ата минута Дел Пиеро покачи на 3:1, а в 73-ата асистира на Недвед за втория гол на чехът в срещата.

Девет минути преди края Валери Божинов се появи на терена. Валери замени Дел Пиеро, който бе бурно аплодиран при напускането на терена.

В 89-ата минута Бари се добра до втори гол дело на Гервасони, който оформи крайното 4:2 за "старата госпожа".