Българският нападател Валери Божинов записа 6 минути при равенството 2:2 на тима си Ювентус като гост на Чезена в мач от 37-ия кръг на италианската Серия "Б".

Националът се появи на терена в 84-ата минута на мястото на Алесандро Дел Пиеро при резултат 2:2. За краткото време, което прекара на терена Валери не направи нещо запомнящо се. Българинът не бе играл в последните 4 срещи на Юве, като за последно той бе на терена при победата с 3:1 над Лече на 14 април.

Срещатата започна добре за домакините, които откриха в 11-ата минута чрез Салвети. До почивката обаче Трезеге и Недвед доведоха нещата до обрат. Първо французинът в 41-ата минута изравни, а чехът направи 1:2 в 43-ата. През втората част падна само едно попадение, а негов автор бе Вейго от Чезена, който оформи крайното 2:2.

След спечелената точка Ювентус продължава да е лидер в Серия "Б" със 76 точки. Втори е Дженоа със 70, а трети Наполи с 68 т. До края на първенството остават 5 кръга. На 12 май "старата госпожа" домакинства на Болоня в мач от 38-ия кръг.