Болоня записа драматична победа в мач от 28-ия кръг на Серия А. "Червено-сините" се наложиха с 3:2 като гост на Кротоне след като изоставаха с 0:2 и осъществиха пълен обрат.

Българският национал Валентин Антов бе сред резервите, но не се появи в игра. След този мач, Болоня е на 10-ото място с 34 точки, Кротоне пък е последен с 15 пункта.

Първото попадение падна в 32-ата минута. Тогава Жуниор Месиаш от домакините се разписа от фаул.

Андрей Гълъбинов с нова контузия, виси за националния отбор

Нападателят няма да играе днес за Специя

В 40-ата минута Кротоне удвои от дузпа, резлизирана от Сими. През втората част Болоня удари.

В 62-ата минута, Родриго Паласио подаде на Адама Сумаоро, който на празна врата намали. Осем минути по-късно, Йерди Схаутен отправи удар от границата на наказателното поле и отбеляза в горния десен ъгъл за 2:2.

Шест минути преди края, Андреас Сков Олсен овладя отбита топка в наказателното поле и я изстреля ниско в средата на вратата, правейки резултата 2:3.