Торино записа изключително важна победа, налагайки се с 3:2 над Сиена в двубой от 20-ия кръг на Серия „А". Успехът изстреля домакините в средата на таблицата, като в същото време закотви тосканци твърдо на дъното в класирането.

Победата обаче не дойде никак лесно и бе поставена под въпрос в последната минута, когато футболистите на Сиена получиха право да изпълнят дузпа, с която можеха да изравнят резултата за 3:3. Зад топката застана бившият капитан на „биковете" - Алесандро Розина, чийто удар обаче не попадна в целта.

Иначе домакините започнаха отлично двубоя и откриха резултата още в 5-ата минута чрез Матео Бриги.Гостите изравниха в 32-ата минута чрез Реджиналдо, но още до края на полувремето Торино успя отново да излезе напред, при това с два гола аванс. Роландо Бианки се разписа в 38-ата минута, а в 45-ата Алесио Черчи направи резултата 3:1.

Четвърт част преди края Микеле Паолучи върна интригата в двубоя и намали за 3:2, но пропусната дузпа от Розина провали гостите в опитите им да си тръгнат поне с точка.