Треньорът на Интер Рафаел Бенитес остана много разочарован от загубата с 0:2 от Атлетико (Мадрид) в мача за Суперкупата на Европа. Испанецът призна, че неговият отбор не е бил достатъчно подготвен за тази среща и логично е допуснал поражение.

"Мисля, че започнахме отлично срещата и имахме своите положения през първото полувреме. Постепенно обаче загубихме контрола над срещата и не изглеждахме толкова опасни в атака. През второто полувреме те ни пречупиха. Мисля, че беше много труден мач за нас. Видяхте, че победихме в мача за Суперкупата на Италия срещу Рома, но и тогава не бяхме на нужното ниво. Това, което виждам е, че ни липсва достатъчно физическа подготовка."

"Ако изиграем мача отново съм сигурен, че ще бъдем с една идея по-силни. Всички сме малко поизнервени след този резултат, но какво да се прави. Трябва да анализираме грешките си и да се учим от тях", каза още испанецът.